اگر نمي توانيد تبليغ خود را در صفحه نتايج جستجو گوگل ببينيد، احتمالا جايي براي نگراني نيست:
تنها بايد از ابزار (Ad Preview) استفاده کنيد تا وضعيت تبليغات خود را بررسي کنيد.
اما اگر تبليغات شما در Ad Preview نمايش داده نمي شوند، آن گاه اين مسئله يک مشکل است.
خبر خوب اينکه: براي عدم نمايش تبليغات شما در گوگل، دلايل متعددي وجود دارد. به منظور شفاف سازي، من اين دلايل را به دو دسته تقسيم مي کنم: دلايل مرتبط به عملکرد و دلايل نامرتبط به عملکرد. چون رفع دلايل دسته دوم آسان تر است من هم با آن ها آغاز مي کنم.

دلايل نامرتبط به عملکرد براي عدم نمايش تبليغات در گوگل

خب منظورم از عوامل نامرتبط به عملکرد چيست. بعضي مواقع تبليغات شما به دلايلي نشان داده نمي شوند که هيچ ارتباطي با کيفيت تبليغات، صفحات فرود، اد گروپ ها و غيره ندارند. به عبارت ديگر حتي اگر تبليغات شما دقيقا مطابق با استاندارد هاي گوگل هم که باشد، باز هم دلايل متعددي براي توقف نمايش تبليغات شما وجود دارد. در ادامه به هفت مورد از آن ها اشاره مي کنيم.

براي مطالعه ادامه مطلب روي عدم نمايش تبليغات در گوگل کليک کنيد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ترجمه تخصصی فرش و موکت تشریفاتی بهترين لوازم صوتي یادگیری زبان کره ای بصورت کاملا رایگان-kimminki من.ساده ایمن داک Teresa عکس های عاشقانه Jesse رازهای سلامتی